Zbadaj, porównaj i wybierz odpowiedni program do obsługi danych w Czerwiec 2024

O nas

Spółka EMA poświęcona jest badaniom innowacyjnych produktów IT, które poprawiają życie ludzi. Datarooms.org jest prowadzony przez Enterprise Marketing Advisors (EMA), wiodące światowe badania rynku i strategiczną spółkę doradczą zaangażowaną w dostarczanie szczegółowych informacji o pełnym spektrum IT i danych technologii zarządzania. Zapewniamy wgląd i porady pomagające klientom zrozumieć trendy rynkowe, zidentyfikować szansę i rozwijać swoją działalność.

Od ponad 20 lat pomagamy klientom zidentyfikować nowe możliwości rynku informacji dzięki rzetelnym i wiarygodnym danym i wiedzie w zakresie skalowania rynku, prognozowania, przeglądów branżowych oraz identyfikacji ważnych trendów i kluczowych uczestników rynku. Prowadzimy pragmatyczne i terminowe badania i doradztwo, które pomagają naszym klientom odkryć najbardziej lukratywne możliwości maksymalizacji wzrostu przychodów i zawierania kosztów. Współpracujemy z analitykami, którzy są ekspertami w określonych dziedzinach przemysłu i technologii, zapewniając bezstronne pomiary i oceny rynków światowych.

Założona w 1998 roku spółka EMA świadczy usługi z zakresu badań, analizy i konsultingu dla użytkowników biznesowych, specjalistów IT i dostawców IT, specjalizujących się w usługach badawczych związanych z technologiami informatycznymi dla rządowych, pozarządowych i międzynarodowych partnerów na całym świecie. EMA Research publikuje raporty z badań rynkowych, które sprawiają, że organizacje na całym świecie są bardziej dochodowe dzięki inteligencji, która prowadzi inteligentne decyzje biznesowe. Raporty te obejmują dzisiejsze główne sektory przemysłu i technologii, w tym rynki wschodzące.

Analitycy EMA wykorzystują niepowtarzalne połączenie praktycznych doświadczeń, wiedzy na temat najlepszych praktyk branżowych oraz dogłębną znajomość aktualnych i planowanych rozwiązań dla dostawców, aby pomóc swoim klientom osiągnąć swoje cele. Datarooms.org wspiera rynki biznesowe, usług opiekuńczych i specjalistyczne poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań w różnych dziedzinach, w tym sieci, bezpieczeństwa, oprogramowania, magazynowania, mobilności, centrum przetwarzania danych i wirtualizacji.

Ich usługi charakteryzują się niestandardowymi, oszczędnymi i wartościowymi programami, konsekwentne działania których przynoszą rezultaty. Naszymi klientami są najwięksi światowi dostawcy płatności, nabywcy, edytory, kupcy i stowarzyszenia wiodących dostawców technologii i inwestorów.

Działamy według dwóch priorytetów: zachęcamy do uczenia się przez całe życie specjalistów zajmujących się informacjami w chmurze i skupiamy się wyłącznie na wyznaczaniu nowych standardów w chmurze dla branży IT.

Napisz do nas, jeśli masz jakieś pytania.