Zbadaj, porównaj i wybierz odpowiedni program do obsługi danych
Wirtualni dostawcy danych
Znajdź odpowiednią platformę dla swojego projektu. Porównaj najlepszych dostawców według funkcji, bezpieczeństwa i opinii.

Wirtualny pokój danych IDeals

Informacje o tym oprogramowaniu

Wirtualny pokój danych IDeals to niesamowita wirtualna opcja ze wszystkimi funkcjami, jakich tylko można oczekiwać od wiodącego w branży wirtualnego dostawcy danych. IDeals kładzie nacisk na ułatwianie due diligence w każdej branży, w tym w zakresie M&A (fuzji), nieruchomości, biotechnologii i techniki.

Osiem ustawień uprawnień dostępu użytkownika mogą być stosowane indywidualnie lub grupowo, użytkownikom można przydzielić profil uprawnień, który umożliwia im dostęp do określonych plików i folderów. Cała aktywność użytkownika jest śledzona i oznaczona czasem oraz udostępniana w dziennikach audytu. 256-bitowe szyfrowanie, automatyczny znak wodny, ochrona antywirusowa i wiele innych środków zapewniających bezpieczeństwo gwarantują maksymalną ochronę poufnych danych.

Z wieloma konkurencyjnymi dostawcami wymagającymi pobierania dodatków typu plug-in lub innych programów, takich jak Flash czy Java, iDeals działa konsekwentnie we wszystkich przeglądarkach internetowych, systemach operacyjnych i urządzeniach bez żadnych dodatków. Pełna kompatybilność urządzeń przenośnych zapewniana jest przez dedykowane aplikacje dla systemów iOs i Windows.

Bezpieczne, wydajne, elastyczne, a jednocześnie intuicyjne dostępne, z wielkim doświadczeniem użytkowników oraz wielojęzyczną obsługą klienta 24/7/365, platforma iDeals VDR jest dostępna jako usługa sieciowa lub zintegrowana z istniejącą infrastrukturą.

Bezpłatna wersja testowa pozwala osobiście ocenić wszystkie zalety tego wirtualnego pokoju danych.

Średnie oceny
  • Overall
  • Ease of Use
  • Customer Service
Szczegóły Produktu
Wersja bezpłatna
tak
Bezpłatny okres próbny
60 dni gratis
Rozlokowanie
Zainstalowano
mobilny
Aplikacja internetowa

Trening
Dokumentacja
Webinaria
Live Online
Osobiście

Wsparcie
Online
Godziny pracy
24/7 (Live Rep)

Lista kontrolna
Bezpieczeństwo dokumentów
256-bitowe szyfrowanie SSL / TLS
Kopia danych
Wygaśnięcie dostępu do dokumentu
Dynamiczny Watermarks
Certyfikat ISO 27001
Certyfikat SOC 2
Certyfikat SSAE 16
Skanowanie wirusów
Dostęp do bezpieczeństwa
Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
Weryfikacja wielu kanałów
Grupy uprawnień
Ustaw uprawnienia użytkownika
Dwustopniowe uwierzytelnianie
Pojedyncze logowanie projektu
Interfejs użytkownika
Witryna oznaczona
Przesyłanie zbiorcze
Przeciągnij i upuść wielu plików i folderów
Wyszukiwanie według treści (wyszukiwanie pełnotekstowe)
Łączenie plików
Integracja z Windowsem
Przewiń przeglądarkę dokumentów sieciowych
Pytania i odpowiedzi
Dostępność
Aplikacja na iOS
Interfejs urządzenia mobilnego
Wspierane języki
Nie wymaga instalacji oprogramowania
Audyt / raport
Dzienniki audytu
Audyt / raport
Powiadomienia
Kontrola wersji dokumentu
Opinie o produkcie
Cje 28, 2017
Jest to nasz trzeci projekt z pokojem danych iDeals i nigdy nie mieliśmy żadnych narzekań dotyczących funkcjonowania ani innych. To naprawdę jest wszystko, co można sobie wymarzyć i nie sądzę, że możemy dokonać lepszego wyboru.
Cje 25, 2017
VDR jest bardzo dobry i naprawdę chcę zwrócić uwagę na najwyższą jakość obsługi klienta w iDeals. Mieliśmy mianowanego koordynatora, który przeprowadził online sesję szkoleniową dla naszego zespołu. Zespół serwisowy zawsze był gotowy pomoc kiedy tego potrzebowaliśmy. Dzięki!
Cje 14, 2017
Nasza spółka wcześniej pracowała z innym VDR i miała kilka skarg dotyczących szybkości systemu, skomplikowanego interfejsu i błędów. Zaczęliśmy współpracować z iDeals i nie ma nic więcej do pragnienia. Jest bezpieczny, łatwy i wygodny. Szkoda, że wcześniej nie wybraliśmy tego dostawcy. Polecam iDeals dla firm ceniących prostotę i funkcjonalność.
Cje 11, 2017
Chciałbym podziękować zespołowi iDeals za wsparcie naszej firmy. Z wami nie martwiłem się o bezpieczeństwo naszych dokumentów. Zdecydowanie polecam iDeals VDR wszystkim.
Maj 13, 2017
Produkt i usługa oferowana przez spółkę iDeals są naprawdę wyjątkowe. Dobre ceny, zaawansowane funkcje i proste w użyciu — nawet dla początkującego. Wysoce polecany!
Maj 1, 2017
iDeals VDR jest bardzo wygodny dla mojej spółki. Głównymi zaletami dla mnie są intuicyjny interfejs z pełną personalizacją, możliwość ograniczenia dostępu dla użytkowników i rozsądna cena. Myślę, że oferowane opcje odpowiadają nawet najbardziej wymagającym użytkownikom.
Maj 1, 2017
Produkt ma dużą funkcjonalność, to pomogło nam znacznie poprawić due diligence. Nasi klienci są zadowoleni z naszego wyboru pokoju danych. Szczególnie podoba nam się funkcja raportowania dostępu do dokumentów, ponieważ pomogła nam analizować zachowanie stron, a nawet przewidzieć wynik transakcji.
Kwi 7, 2017
iDeals to niesamowity i bardzo intuicyjny pokój danych. Funkcje oferowane przez niego przewyższają inne VDR, które dotychczas stosowaliśmy. Koszt jest bardzo atrakcyjny i dostępny. Personel pomocy technicznej jest łatwo dostępny, gdy tylko mam pytanie. Jestem bardzo szczęśliwy z przejścia na iDeals. Nasi klienci zauważają również, że od kiedy przeprowadziliśmy się do iDeals VDR, różnica jest naprawdę znacząca. Łatwiej jest pracować z indeksem dokumentów, przewijaniem dokumentów PDF, innymi użytecznymi funkcjami.
Dodaj recenzję