Zbadaj, porównaj i wybierz odpowiedni program do obsługi danych
Wirtualni dostawcy danych
Znajdź odpowiednią platformę dla swojego projektu. Porównaj najlepszych dostawców według funkcji, bezpieczeństwa i opinii.

BMC SmartRoom

Informacje o tym oprogramowaniu

Informacje o tym oprogramowaniu

SmartRoom świadczy usługi wirtualnego pokoju danych w wielu obszarach biznesowych, takich jak rynki kapitałowe, rozwiązania prawne, wymiana korporacyjna. Bezpieczny dokument hostingowy i udostępnianie wśród partnerów, wygodne zarządzanie wrażliwymi informacjami korporacyjnymi, poufne omówienie danych bezpośrednio w ramach platformy – wszystkie te cechy przyciągają decydentów (banki inwestycyjne, menedżerowie z sektora private equity itp.) I poszukują najbardziej chronionych, wydajnych, funkcjonalnych i wygodnych usług VDR. SmartRoom należy do najbardziej renomowanych dostawców, a ponadto oferuje rozsądną politykę cenową według świadczonych usług. Chronione przez złożony system zabezpieczeń (dynamiczne znaki wodne, skanowanie antywirusowe, szyfrowanie i tworzenie kopii zapasowych danych, dwuetapowa weryfikacja użytkowników, regularne raporty z kontroli i zarządzanie prawami cyfrowymi), SmartRoom uczestniczył w tysiącach różnych transakcji i zarządzał ponad 525 miliardów dolarów transakcji. Ta oparta o chmurę platforma ma prosty i intuicyjny interfejs dostępny w dziewięciu językach i wyposażona jest w zaawansowane funkcje wyszukiwania, opcję łączenia dokumentów, sekcję Q & A (Pytania i odpowiedzi) i jest jak najbardziej dostosowana do wymagań klienta. Markowa strona internetowa zawiera wszystkie loga i jest zaprojektowana w kolorach korporacyjnych firmy. M & A zajmuje się ogólnie i należytą starannością, w szczególności integracją po połączeniu, współpracą chronioną, pozyskiwaniem funduszy i restrukturyzacją, rozliczeniem prawnym oraz analizą danych medycznych – nie jest to wyczerpująca lista procesów, z powodzeniem towarzyszących SmartRoom. Każda transakcja jest obsługiwana przez dedykowanego menedżera projektu i wykwalifikowanego zespołu pracującego 24/7 w celu zapewnienia całodobowej obsługi VDR dla efektywnej i wygodnej realizacji waszego projektu.

Średnie oceny
  • Overall
  • Ease of Use
  • Customer Service
Szczegóły Produktu
Wersja bezpłatna
Nie
Bezpłatny okres próbny
Nie
Rozlokowanie
Online
Trening
Dokumentacja
Live Online
Wsparcie
24/7
Lista kontrolna
Bezpieczeństwo dokumentów
128-bitowe i 256-bitowe szyfrowanie SSL / TLS
Skanowanie wirusów
Kopia danych
Ośrodki danych rozproszonych geograficznie
Dynamiczny Watermarks
Certyfikat ISO 27001
Certyfikat SSAE 16
Dostęp do bezpieczeństwa
Weryfikacja wielu kanałów
Zarządzanie Prawami Cyfrowymi
Grupy uprawnień
Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
Interfejs użytkownika
Przesyłanie zbiorcze
Przeciągnij i upuść wielu plików i folderów
Integracja z pakietem Microsoft Office
Pytania i odpowiedzi
Dostępność
Aplikacja na iOS
Aplikacja na Android
Audyt / raport
Dzienniki audytu
Automatyczne raporty z audytu
Opinie o produkcie
Lip 5, 2017
Rzeczywiście nie jest to najlepszy pokój danych on-line na rynku, ale bardzo dobry ze względu na stosunek ceny do jakości. Używaliśmy go od prawie roku i mieliśmy tylko małe problemy, które zostały szybko wyeliminowane przez pomoc techniczną. Ta propozycja z pewnością zaspokaja większość potrzeb biznesowych naszej spółki.
Lip 4, 2017
Doskonała obsługa! To nasza pierwsza próba wirtualnych platform i nigdy nie zawiedliśmy się. Jakość jest taka jaką deklarowano, a bezpieczeństwo jest na poziomie. Największą przyjemnością jest możliwość pracy z VDR w podróży za pośrednictwem telefonu komórkowego. Dzięki!
Lip 3, 2017
To VDR jest naprawdę łatwe w obsłudze, a nie przeciążone niepotrzebnymi funkcjami. Dobry wybór, jeśli nie masz wielu projektów do pracy. Wsparcie jest bardzo pomocne i zawsze dostępne.
Lip 2, 2017
Nasza organizacja używała SmartRoom VDR w ciągu roku. Jest to bardzo bezpieczna i niezawodna platforma. Plus są wiele przydatnych opcji, aby z nich się cieszyć. Polecam!
Dodaj recenzję