Zbadaj, porównaj i wybierz odpowiedni program do obsługi danych
Wirtualni dostawcy danych
Znajdź odpowiednią platformę dla swojego projektu. Porównaj najlepszych dostawców według funkcji, bezpieczeństwa i opinii.

Box virtual data room

Informacje o tym oprogramowaniu

Wirtualny pokój danych Box.com to platforma zbudowana na prostym systemie udostępniania plików dla poszczególnych użytkowników. Usługa wirtualnego pokoju danych na platformie Box zapewnia bardziej wyszukany zestaw uprawnień i środków bezpieczeństwa.

Kluczowe funkcje tego dostawcy danych obejmują pełne dostosowywanie się do logo i kolorów firmy, łatwą instalację, wygaśnięcie dostępu i ograniczenia dotyczące podglądu, przesyłania i drukowania dokumentów oraz szczegółowych możliwości śledzenia. Funkcje te są zazwyczaj oferowane przez większość dostawców danych, a prawdziwą zaletą tego VDR mogą stać się opcje podpisania dokumentów elektronicznych i automatyzacji zadań.

Bezpieczne przechowywanie, udostępnianie i łatwe zarządzanie dokumentami w polu wirtualnych danych Box sprawiają, że ten dostawca jest idealny dla małych i średnich firm, które zmierzają do prostoty użytkowania i doskonałej funkcjonalności.

Średnie oceny
  • Overall
  • Ease of Use
  • Customer Service
Szczegóły Produktu
Bezpłatny okres próbny
14 dni
Rozlokowanie
Zainstalowano
mobilny
Aplikacja internetowa
Trening
Webinaria
Live Online
Osobiście
Wsparcie
Online
Godziny pracy
24/7 (Live Rep)
Lista kontrolna
Bezpieczeństwo dokumentów
Kopia danych
Certyfikat ISO 27001
Certyfikat SOC 2
Dostęp do bezpieczeństwa
Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
Interfejs użytkownika
Przesyłanie zbiorcze
Przeciągnij i upuść wielu plików i folderów
Łączenie plików
Integracja z pakietem Microsoft Office
Przewiń przeglądarkę dokumentów sieciowych
Dostępność
Aplikacja na iOS
Interfejs urządzenia mobilnego
Wspierane języki
Audyt / raport
Powiadomienia
Kontrola wersji dokumentu
Opinie o produkcie
Cje 27, 2017
Cały czas używamy VDR w Box i nie mamy żadnych skarg dotyczących poufności przechowywanych plików. Wydajność transakcji jest zwiększona. Polecam Box jako wiarygodnego dostawcę wirtualnych usług.
Cje 16, 2017
Wykorzystaliśmy ten VDR do zarządzania pracą zespołów pracowników w naszej organizacji. Jest to wygodne, a cały proces pracy staje się bardziej zorganizowany. Zalecamy używanie Box VDR do podobnych celów.
Maj 23, 2017
Szybko zareagowali na zapytanie o inicjalizacji i szybko ją załatwili. To ma dla nas ogromne znaczenie. Okazało się, że obsługa Boxa jest łatwa w pracy i bardzo elastyczna, a pokój danych pracuje doskonale.
Maj 4, 2017
Wierzę, że oprogramowanie Box jest dobre dla transakcji biznesowych, ale jeśli nie pracujesz z mnóstwem dokumentów, nie ma sensu próbować wersję płatną, a jego skomplikowana nawigacja najlepiej pasuje do bardziej skomplikowanych potrzeb zarządzania danymi.
Dodaj recenzję