Zbadaj, porównaj i wybierz odpowiedni program do obsługi danych w Lipiec 2024

Box virtual data room

3.01 / 5.0
Opinie (4)
box data room
Średnie oceny
Overall
3.0 / 5.0
Ease of Use
3.3 / 5.0
Customer Service
2.9 / 5.0
Szczegóły Produktu
Wersja bezpłatna tak
Bezpłatny okres próbny 3 dni
Rozlokowanie
  • Zainstalowano
Trening
  • Nie
Wsparcie
  • Online

Informacje o tym oprogramowaniu

Wirtualny pokój danych Box.com to platforma zbudowana na prostym systemie udostępniania plików dla poszczególnych użytkowników. Usługa wirtualnego pokoju danych na platformie Box zapewnia bardziej wyszukany zestaw uprawnień i środków bezpieczeństwa.

Kluczowe funkcje tego dostawcy danych obejmują pełne dostosowywanie się do logo i kolorów firmy, łatwą instalację, wygaśnięcie dostępu i ograniczenia dotyczące podglądu, przesyłania i drukowania dokumentów oraz szczegółowych możliwości śledzenia. Funkcje te są zazwyczaj oferowane przez większość dostawców danych, a prawdziwą zaletą tego VDR mogą stać się opcje podpisania dokumentów elektronicznych i automatyzacji zadań.

Bezpieczne przechowywanie, udostępnianie i łatwe zarządzanie dokumentami w polu wirtualnych danych Box sprawiają, że ten dostawca jest idealny dla małych i średnich firm, które zmierzają do prostoty użytkowania i doskonałej funkcjonalności.

Opinie

4 / 5.0
May 4 / 2022
Leonide Nucci, Canyon & Robinson LLC
Wierzę, że oprogramowanie Box jest dobre dla transakcji biznesowych, ale jeśli nie pracujesz z mnóstwem dokumentów, nie ma sensu próbować wersję płatną, a jego skomplikowana nawigacja najlepiej pasuje do bardziej skomplikowanych potrzeb zarządzania danymi.
4 / 5.0
May 27 / 2019
Michelle Kristoffersen, Landsowne Partners
Cały czas używamy VDR w Box i nie mamy żadnych skarg dotyczących poufności przechowywanych plików. Wydajność transakcji jest zwiększona. Polecam Box jako wiarygodnego dostawcę wirtualnych usług.
3 / 5.0
Mar 16 / 2019
Vinicio Cremonesi, Coxton Associates
Wykorzystaliśmy ten VDR do zarządzania pracą zespołów pracowników w naszej organizacji. Jest to wygodne, a cały proces pracy staje się bardziej zorganizowany. Zalecamy używanie Box VDR do podobnych celów.
3 / 5.0
May 23 / 2017
Arthur Barros Cunha, GLG Wireless Inc
Szybko zareagowali na zapytanie o inicjalizacji i szybko ją załatwili. To ma dla nas ogromne znaczenie. Okazało się, że obsługa Boxa jest łatwa w pracy i bardzo elastyczna, a pokój danych pracuje doskonale.

Asystent doboru wirtualnego pokoju danych (virtual data room)
01
Ilu użytkowników chciałbyś zaprosić?
02
Jaką ilością przestrzeni na dane chciałbyś dysponować?
03
Jakiego rodzaju zastosowania planujesz dla swojego wirtualnego pokoju danych?
04
Czy potrzebujesz wersji mobilnej?
05
Czy jesteś zainteresowany bezpłatną wersją próbną?
Weryfikujemy Twoje odpowiedzi...
Wybraliśmy dla Ciebie następującego dostawcę
Wirtualny pokój danych iDeals