Zbadaj, porównaj i wybierz odpowiedni program do obsługi danych
Wirtualni dostawcy danych
Znajdź odpowiednią platformę dla swojego projektu. Porównaj najlepszych dostawców według funkcji, bezpieczeństwa i opinii.

Merrill datasite

Informacje o tym oprogramowaniu

Spółka Merrill Corporation utworzyła firmę Merrill DataSite w celu bezpiecznej wymiany informacji poufnych podczas transakcji finansowych i innych, w których poufność i bezpieczeństwo stanowią najwyższy priorytet.

Ten wirtualny pokój danych posiada certyfikat ISO 27001, wyspecjalizowanych specjalistów ds. usług oraz listę najważniejszych funkcji: znaku wodnego, uprawnień, kontroli dostępu i dziennika audytu. Spółka przywiązuje dużą wagę do środków bezpieczeństwa, ale lista zaawansowanych technologicznie elementów pozostawia wiele do życzenia. Na przykład nie można uzyskać dostępu do DataSite z urządzenia mobilnego, co jest ważne dla wielu użytkowników biznesowych.

Wszystko to sprawia, że wirtualny pokój Merrill DataSite jest przyjazny dla użytkownika z dużą ilością funkcji i ochrony, z kosztem, zmierzającym do najwyższego segmentu rynku.

Średnie oceny
  • Overall
  • Ease of Use
  • Customer Service
Szczegóły Produktu
Bezpłatny okres próbny
Nieznany
Rozlokowanie
Online
Wsparcie
Godziny pracy
24/7 (Live Rep)
Lista kontrolna
Bezpieczeństwo dokumentów
256-bitowe szyfrowanie SSL / TLS
Kopia danych
Wygaśnięcie dostępu do dokumentu
Dynamiczny Watermarks
Certyfikat ISO 27001
Certyfikat SOC 2
Certyfikat SSAE 16
Skanowanie wirusów
Dostęp do bezpieczeństwa
Grupy uprawnień
Ustaw uprawnienia użytkownika
Dwustopniowe uwierzytelnianie
Interfejs użytkownika
Witryna oznaczona
Bulk Uploads
Przeciągnij i upuść wielu plików i folderów
Wyszukiwanie według treści (wyszukiwanie pełnotekstowe)
Pytania i odpowiedzi
Przewiń przeglądarkę dokumentów sieciowych
Dostępność
Aplikacja na iOS
Interfejs urządzenia mobilnego
Wspierane języki
Audyt / raport
Dzienniki audytu
Automatyczne raporty z audytu
Kontrola wersji dokumentu
Opinie o produkcie
Lip 13, 2017
Nasza spółka od ponad roku korzysta z Merrill Corporation. Jesteśmy niezmiernie zadowoleni z bezpieczeństwa, jakie zapewnia pokój danych i jego podstawowych cech. Wirtualna sala danych działała dokładnie tak samo jak obiecano.
Lip 11, 2017
Nasze doświadczenie z tym dostawcą danych było naprawdę dobre. Jedną z najlepszych rzeczy, którą chciałbym wspomnieć było rozpoznawanie znaków optycznych, umożliwiające wyszukiwanie informacji nawet w dokumentach PDF. Dla mnie jest to jedna z najbardziej użytecznych funkcji. Pomimo tej i wielu innych wygodnych opcji musiałem zmienić dostawcę ze względu na wysoką cenę usług które świadczy Merrill. Znalazłem innego dostawcę VDR z lepszym wskaźnikiem cenowo-jakościowym.
Lip 10, 2017
Lubimy pracować z danymi DataSite. Najlepszym rozwiązaniem w tej sali danych są zabezpieczenia, łatwy interfejs i gościnni specjaliści, którzy oferują całodobową pomoc i szkolenia. Korzystaliśmy z Merrill DataSite na potrzeby naszej oferty publicznej i był to świetny sposób na przedstawienie naszych dokumentów potencjalnym inwestorom.
Lip 9, 2017
Merrill DataSite to naprawdę inteligentne rozwiązanie, które zaspokaja większość potrzeb biznesowych naszej firmy. Używamy repozytorium do przechowywania dokumentów i due diligence. Usługa jest łatwa w instalacji i nie wymaga zakupu serwerów ani żadnego oprogramowania, chociaż ich stawki są wyższe.
Dodaj recenzję