Zbadaj, porównaj i wybierz odpowiedni program do obsługi danych
Wirtualni dostawcy danych
Znajdź odpowiednią platformę dla swojego projektu. Porównaj najlepszych dostawców według funkcji, bezpieczeństwa i opinii.

WatchDox by BlackBerry

Informacje o tym oprogramowaniu

Informacje o tym oprogramowaniu

Wirtualna sala danych Watchdox jest zaawansowanym rozwiązaniem bezpiecznego udostępniania dokumentów opracowanym przez producentów smartfonów Blackberry. Jak można się spodziewać od spółki produkującej smartfony, główny dostawca tego wirtualnego pokoju danych skupia się na zewnętrznej współpracy i uatrakcyjnieniu treści aplikacji komórkowej.

Do najważniejszych funkcji oferowanych przez Watchdox VDR należą ograniczenie dostępu, funkcja śledzenia dokumentów wizualnych, zdalne wygaśnięcie dokumentów, znaki wodne, szyfrowanie i kompleksowe protokoły zgodności z bezpieczeństwem. Watchdox integruje się w systemy zarządzania dokumentami i tożsamościami na poziomie przedsiębiorstwa, zapewniając bezpieczne synchronizowanie plików i kompatybilność ich z programami Microsoft SharePoint, Windows File Shares i innymi systemami zarządzania treścią przedsiębiorstwa.

Watchdox VDR jest dostępny jako oprogramowanie dla małych i średnich przedsiębiorstw  (WatchDox Business) lub dla większych organizacji szukających dodatkowych funkcji i zaawansowanej kontroli danych przedsiębiorstwa (WatchDox Enterprise).

Średnie oceny
  • Overall
  • Ease of Use
  • Customer Service
Szczegóły Produktu
Bezpłatny okres próbny
Nieznany
Rozlokowanie
Zainstalowano
mobilny
Aplikacja internetowa
Trening
Dokumentacja
Live Online
Wsparcie
24/7 (Live Rep)
Lista kontrolna
Bezpieczeństwo dokumentów
256-bitowe szyfrowanie SSL / TLS
Dynamiczne znaki wodne
Certyfikat SSAE 16
Skanowanie wirusów
Dostęp do bezpieczeństwa
Zarządzanie urządzeniami mobilnymi
Weryfikacja wielu kanałów
Grupy uprawnień
Uprawnienia użytkownika
Interfejs użytkownika
Witryna oznaczona
Przesyłanie zbiorcze
Przeciągnij i upuść wielu plików i folderów
Integracja z pakietem Microsoft Office
Pytania i odpowiedzi
Dostępność
Aplikacja na iOS
Interfejs urządzenia mobilnego
Audyt / raport
Powiadomienia
Opinie o produkcie
Lip 1, 2017
Watch box zapewnia dokładnie to, czego potrzebowaliśmy w naszej spółce. Doskonała obsługa, użyteczne funkcje i wygoda.
Cje 19, 2017
Ten wirtualny pokój danych ma wiele możliwości, po prostu nie potrzebujemy ich wszystkich, więc musieliśmy w końcu zmienić ten pokój danych na inny o funkcjach podstawowych, z dobrą obsługą i niską ceną. Niemniej jednak, jeśli firma potrzebuje skomplikowanych i wyrafinowanych rozwiązań, ten produkt będzie idealnie do pańskich potrzeb pasował.
Cje 15, 2017
Zaczęliśmy używać Watchbox VDR i zauważamy, że korzystanie z danych online pozwoliło nam szybko i bezpiecznie dostarczyć dokumenty naszym klientom. Usługa jest łatwa w konfiguracji i nie wymagała wydawania na serwery ani dodatkowe oprogramowanie.
Dodaj recenzję